O nas

W pracujteraz.pl rozumiemy, jak zmienia się rynek pracy. W związku z tym stworzyliśmy internetowe środowisko właśnie dla Ciebie! Z poszanowaniem Twojego czasu!

Gdzie działamy?

Pracujteraz.pl to firma, która ma na celu uproszczenie procesu poszukiwania pracy, a tym samym stworzeniu miejsca, które będzie przyjazne dla Kandydata oraz Pracodawcy. U nas znajdziesz oferty pracy w całej Polsce oraz za granicą.

Jak jest w pracujteraz.pl?

W pracujteraz.pl będzie bardzo tanio, bardzo prosto i bardzo szybko – zawsze. Założenie konta Kandydata i Pracodawcy jest darmowe. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc, kontaktując się przez formularz: https://pracujteraz.pl/kontakt.  

Jesteś Kandydatem?

Dzięki unikatowym funkcjonalnościom znalezienie pracy, dla nikogo nie będzie już problemem.

Skorzystaj z opcji Aplikuj do wielu i jednym kliknięciem wyślij swoje CV do kilkudziesięciu czy nawet kilkuset pracodawców! Wystarczy wybrać kryteria wyszukiwania i gotowe.         
Przeglądaj tylko te oferty, które spełniają Twoje wymagania finansowe, korzystając w wyszukiwarce z pola Tylko gdy stawka powyżej. 
Oferty pracy możesz przeglądać zawsze i wszędzie, dzięki wygodnej wersji mobilnej strony.
Dzięki pracujteraz.pl otrzymujesz powiadomienia mailowe o statusie swoich rekrutacji, czy zostałeś zaakceptowany i przyjęty na stanowisko. Łatwo sprawdzisz to również po zalogowaniu na swoje konto.

Jesteś Pracodawcą lub Rekruterem?

Celem serwisu jest uproszczenie procesu rekrutacji pracownika poprzez maksymalne skrócenie czasu publikacji ogłoszeń na wiele portali i grup na FB oraz gromadzenie wszystkich CV w jednym miejscu.

Dzięki pracujteraz.pl możesz:

• Dodać ogłoszenie  jednym kliknięciem na 15 portali bezpłatnych oraz  na grupy z ogłoszeniami o pracę na Facebooku przez specjalnie zaprojektowaną przez nas wtyczkę -  film instruktażowy dostępny również na naszej stronie.

• Zakupić ogłoszenia na czołowych płatnych portalach w atrakcyjnych cenach nawet do 30% zniżki!

• Mieć dostęp do bazy wszystkich kandydatów, którzy aplikowali na Twoje ogłoszenia.

• Gromadzić CV w jednym miejscu ze wszystkich portali!

• Szybko, łatwo i prosto  przeglądać CV- bez konieczności jego pobierania! Jednym kliknięciem akceptujesz i odrzucasz kandydatów, a on dostaje  wygenerowaną wiadomość o statusie rekrutacji.

• Posiadać narzędzie ATS połączone z portalem ogłoszeniowym o tej samej nazwie – dodatkowy portal ogłoszeniowy!

• Mieć dostęp do wszystkich prowadzonych przez Ciebie rekrutacji w jednym miejscu.

• Obsługiwać swój już wcześniej zakupiony pakiet na OLX, za pomocą naszej platformy.